Sixty Seven's PunBB Forum!

Revolutionizing PunBB!

You are not logged in.

Adverts

Adverts

  • Index
  •  » Randomnation
  •  » Jak odmłodzić się makijażem? Makijaż prosty dla starej kobiety

#1 2017-09-01 07:14:55

iximixyw
New member
Registered: 2017-09-01
Posts: 1

Jak odmłodzić się makijażem? Makijaż prosty dla starej kobiety

Zanim rozpoczniesz się malować, posmaruj twarz kremem liftingującym, który już napnie skórę. Potem zabierz się do przechowywania zmarszczek między brwiami, kurzych łapek plus obecnych wokół ust. Rozwiń je mało opuszkami palców i włóż trochę rozświetlającego korektora o styl wyższego z skóry. Przebarwienia zatuszuj różowym korektorem, oraz braki pod oczami żółtym. Następnie dodaj podkład liftingujący. Jeśli nie posiadasz niezwykle suchej skóry, najlepszy będzie ów o konsystencji fluidu – najłatwiej rozprowadzić go na płci. Wzorem byłby fluid w odcieniu skóry, tylko sprawdzi się również tenże o styl jaśniejszy – zgodnie z podstawą jasne odmładza - ciemne postarza.
Koloru możesz podać skórze pudrem brązującym – dotknij nim kości policzkowe. Winien być kruchy i mało rozświetlający, bo mat uwypukla cienie pod oczami oraz zmarszczki. Wybieraj miały ze zmieloną macicą perłową lub krótką liczbą mikki, jakie na roli zostawiają połyskującą mgiełkę – odbijają światło, oraz dzięki temu cierpią zmarszczki. Potrafisz też postanowić się na puder w kolorze brzoskwiniowo-różowym. Założony na czoło, nos, twarz i kości policzkowe wygląda świeżo i optycznie odmładza, ożywia skórę.
makijaż rzeszów
Pewnie jest brać braki w potocznych odcieniach – écru, beżu, lekko perłowym. Skoro nie wyrażasz sobie makijażu bez ciemnej kreski, spowoduj ją, delikatnie rozciągając zewnętrzny kącik oka. W owy metoda na chwilę rozprasujesz rysy oraz krem równomiernie zabarwi skórę. Możesz skorzystać miękkiego ołówka a wtedy rozetrzeć linię. Zdolniejszy jest głębszy cień, ponieważ kreska zrobiona ołówkiem wygląda zbyt dokładnie i analizuje się przy makijażu wieczorowym.
Jeśli tworzysz opadające powieki, połóż w zewnętrznym kąciku ciemniejszy strach i rozetrzyj go ku górze. Potem poprowadź relację w załamaniu powieki i rozetrzyj ją w masę – powstanie trójkąt, który optycznie powiększy kąciki oczu. Kolor tuszu wybiera się do modelu urody, natomiast nie do wieku. Kobiety o wysokiej oprawie oczu robią lepiej w maskarze ciemnobrązowej. Blondynki, które wbrew suma są oddane do dawnej czerni, powinny wypróbować tusz grafitowy. Myśl tylko, by nie nakładać maskary zbyt więcej i starannie rozdzielić rzęsy. Podczas makijażu poświęć chwilę brwiom. Z wiekiem zwykle się przerzedzają, ale bogata je podkreślić twardą, dobrze zatemperowaną kredką. Narysuj kilka kreseczek imitujących włoski, i później trochę je rozetrzyj.

Offline

 

2017-09-01 07:14:55

AdBot
Advertisements
  • Index
  •  » Randomnation
  •  » Jak odmłodzić się makijażem? Makijaż prosty dla starej kobiety

Adverts

Board footer

Powered by FluxBB
Hosted by PunBB-Hosting